FOSSLINE_Komfort Linea Ask_cam01_v05_FLAT SKREVET UT

Fossline Trondheim

Foss Snekkeri AS

(Tidligerer All Design)

Adresse:
Fossline Trondheim
Tempeveien 15
7003 Trondheim

(K-Lund bygget) 

Kontakt:

Tlf: 72495800
Epost: post@fossline.no

Tlf: 917 50 118
Epost: post@all-design.no

Åpningstider:

Mandag-fredag: 10-17
Torsdag: 10-18
Lørdag: 10-14

Foss Snekkeri AS

Adresse:
Foss Snekkeri AS
Stensveien 29
7335 Jerpstad

Kontakt:
Tlf: 72495800
Epost: post@fossline.no

Kontaktpersoner:
Morten Foss (Daglig leder) morten@fossline.no
Kine Heli Eikli (Interiørdesigner) kine@fossline.no
Hege Hoel (Interiørdesigner) hege@fossline.no
Gøril Åmot (Interiørdesigner og Teamleder) goril@fossline.no
Trine N. Snerting (Interiørdesigner) Trine@fossline.no
Kathrine Bøe Gangås (Interiørdesigner) kathrine@fossline.no

 

Åpningstider:
Mandag-fredag: 08.30-16.00 og torsdager til kl 19.00 eller etter avtale.

Falksenteret gulv- og malerservice

Adresse:
Falksenteret gulv- og malerservice
Industriveien 6
7200 Kyrksæterøra

Kontakt:
Tlf: 95027192
Epost: bjornengvik@hotmail.com

Kontaktpersoner:
Bjørn Engvik (Kjøkkenkonsulent)

Åpningstider:
Mandag-fredag: 07.00 – 15.00

Byggern Midttømme

Adresse:
Bygger`n Midttømme as
Tømmesdalsvegen
7236 Hovin

Kontakt:
Tlf: 72852000

Kontaktpersoner:
May Siri Grytdal
Hege Anitra Krogstad
info@midttomme.byggern.no

Åpningstider:
Mandag – Fredag: 10.00 – 17.00
Torsdag: 08.00 – 18.00
Lørdager: 09.00 – 14.00

Rørvik Farge & Interiør

Besøksadresse:
Strandgata 23 A
7900 Rørvik

Kontakt:
Telefon: 743 91 900
Mobil: 971 81 845
E-post: mia@rorvikfi.no

Kontaktperson
Mia Maria Sandberg

Åpningstider :
Man-Fre: 08-17
Lørdag : 10-14